Piliç tavuk But Kanat Göğüs Tavuk Göğsü Ankara Türkiye Entegre Tavuk Tesisleri    

Piliç tavuk But Kanat Göğüs Tavuk Göğsü Ankara Türkiye Entegre Tavuk Tesisleri  

Tavukçuluk sektörünün en genç kuruluşlarından biri olan Bakpiliç'den tüketicilerimize sağlıklı, güvenilir ürünler...

   

 

 

BAKPİLİÇ, HÜRSİAD'DAN ARGE-PROJE ÖDÜLÜ ALDI...
 

   Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) tarafından kuruluşunun 20.yılı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen gecede, 9 farklı kategoride 27 firma içerisinden 130 bin oy kullanılarak belirlenen birincilere “Ticaretin Seğmeni” ödülü verildi.  Yeniliklerle adından söz ettiren Bakpiliç, yeni ürünü Turkish Free Range Chicken ile Arge-Proje dalında birinci olarak “Ticaretin Seğmeni” ödülü aldı. Ödül AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz tarafından yönetim kurulu başkanımız Hanifi BAK ' a takdim edildi. 

  İş ve siyaset dünyasından çok sayıda önemli ismin katıldığı programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekili İdris Bal, AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigâr Gökalp İlhan, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci katıldı.

 

 

  BAKPİ TARIMI İYİ YAPIYOR !

 

    Bakpiliç, üretimdeki hassasiyetini İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası alarak tekrar kanıtladı. 
 

 Üretimlerinde sağlık ve kaliteyi ön planda tutan, doğaya ve insana değer veren Bakpiliç, İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası (İTU) aldı. İyi Tarım Uygulamaları;  çevre, insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen bir tarımsal üretimin yapılması, doğal kaynakların korunması, tarımda izlenebilirlik ve sürdürebilirlik ile güvenilir ürün arzının sağlanması için ilgili yönetmelik hükümlerine göre gerçekleştirilmektedir.

 

İTU; sertifikası alan bir ürünün;

İnsan sağlığına zararlı kimyasal, mikrobiyolojik, fiziksel kalıntılar içermediği,

Çevreyi kirletmeden ve doğal dengeye zarar vermeden üretildiği,

İzlenebilirliğinin ve sürüdürülebilirliğinin sağlandığı,

Üretim sırasında üretimle ilgili insanların veya diğer canlıların refahının olumsuz olarak etkilenmediği,

*Üretimi sırasında tüketicinin bulunduğu ülkenin tarımsal mevzuatı ve ürünün yetiştirildiği ülkenin tarımsal mevzuatına uygun işlemler yaptığını gösterir. 

                                   Afiyet Olsun..

 

 

 

DENEDİNİZ Mİ?

 

Yeniliklerle adından söz ettiren Bakpiliç, tavukta daha fazla sağlık ve lezzet arayanlar için yeni ürünü Turkish Free Range Chicken ile karşınızda...

      

    Free Range' in Türkçe karşılığı  " serbest gezinen, rahat dolaşan" prensibini üretimde uygulayan Bakpiliç, hayvanların doğal ortamlarını aratmayacak kümeslerde metrekare başına daha az hayvan düşmesi ile tavukların yetişme ortamında rahatça dolaşmalarını sağlıyor.  Bakpiliç bu üretim şeklinde tamamiyle bitkisel yemler kullanılıp, Free Range piliçlerini vejeteryan bir diyetle yetiştiriyor. Böylece onların yüksek kalori ile beslenip hızla kilo almasının önüne geçilerek daha sağlıklı yetişmeleri sağlanıyor.  Üretimde kullanılan hayvanlar yavaş büyüme sistemine uygun özel bir ırktan yetiştiriliyor. Diğer tavuklar 40-45 gün aralığında yetişirken Bakpiliç'in Free Range tavukları 60-80 gün aralığında yetişiyor. Bahsedilen bu yüksek yetiştirme hassasiyetleri ve ortam kalitesi sayesinde tavuklar bağışıklık sistemlerini güçlendirecek herhangi bir katkıya ihtiyaç duymadan sofralarımıza sağlıklı ve lezzet getiriyor.

Ayrıntılı bilgi için http://www.turkishfreerangechicken.com/ ziyaret edebilirisiniz.

                                                                                                           Afiyet Olsun...

 

   

 

 
Suudi Arabistan'dan heyet Bakpi'yi ziyaret etti...

Bakpiliç vergi ödemelerinde 2. oldu...

TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerBakpiliç ürünlerini nasıl buluyorsunuz?
Sonuçlar


Bakpiliç ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için eposta grubumuza üye olabilirsiniz.
Ad Soyad :
Eposta :
  


Bakpiliç Entegre Tavukçuluk A. Ş.
Erciyes İşyerleri Sitesi 198.Cadde No:1 Macunköy / ANKARA
Tel :+90 312 397 87 68 Fax :+90 312 397 87 72
bakpilic@bakpilic.com.tr